English French German Italian Japanese Chinese Russian Spanish
Üye Girişi
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Son Makaleler
Özcan Şimşek
UPI UNVANLARI

UPI UNVANLARI

Uluslararası Fotoğrafçılar Birliği _ UPI unvanlarını alabilmek için ya en az 1 yıllık UPI &uu Devamı..

Özcan Şimşek
FIAP ÜNVANLARI Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu - FIAP tarafından verilen fotoğraf unvanları nedir? Anlamları nedir? Biliyor musunuz? FIAP'ın Devamı..
Özcan Şimşek
SOKAK FOTOĞRAFÇILIĞI

 4 Ağustos 2004 tarihinde dünyanın önemli basın organlarında küçük bir haber yayınlandı. Fransız f Devamı..

Facebook
Haber Bülteni
Ad Soyad :
E-Mail :
SON EKLENEN MAKALELER
Özcan Şimşek
UPI UNVANLARI

UPI UNVANLARI

Uluslararası Fotoğrafçılar Birliği _ UPI unvanlarını alabilmek için ya en az 1 yıllık UPI üyesi olmak veya 3 yıllık üyelik aidatını yatırmış olmak gerekiyor.

UPI CROWN unvanları uluslararası yarışmalarda kazanılan ödül ve sergilemeler sonucu elde edilen puanların toplamı ile alınmaktadır.


Özcan Şimşek
FIAP ÜNVANLARI
Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu - FIAP tarafından verilen fotoğraf unvanları nedir? Anlamları nedir? Biliyor musunuz? FIAP'ın fotoğraf sanatçılarının katıldıkları FIAP patronajlı uluslararası yarışmalarda elde ettiklere başarılara ve aldıkları puanlara göre verdiği unvanlar; Artist FIAP = AFIAP Excellence FIAP = EFIAP Excellence FIAP Bronze = EFIAP/b Excellence FI..
Özcan Şimşek
SOKAK FOTOĞRAFÇILIĞI

 4 Ağustos 2004 tarihinde dünyanın önemli basın organlarında küçük bir haber yayınlandı. Fransız fotoğrafçı  Henri Cartier-Bresson’un 95 yaşında öldüğünü bildiren haber, bu sanatçıyı önceden bilenler tarafından merakla okundu. Henri Cartier-Bresson çağımız fotoğrafçılığının..